معرفی
شرکت نانوپاک پرشیا مفتخر است که از پیشگامان تولید محصولات نانوتکنولوژی در کشور و منطقۀ خاورمیانه  می­باشد. این شرکت فعالیت خود را از سال 1384 آغاز نمود، در سال 1385 ثبت شد و در سال 1387 به بهره­برداری و تولید انبوه رسید. شرکت نانوپاک پرشیا با در اختیار داشتن پرسنل متخصص، پتنت­های ثبت شده، واحد R&D قوی و امکانات آزمایشگاهی و صنعتی، توانسته است همگام با کشورهای پیشرفته به تولید انبوه محصولات نانویی در کشور عزیزمان ایران نائل شود. این شرکت یکی از اعضای مجموعه شرکت­های فراملیتی NanoPac در سراسر جهان بوده و بازار انحصاری آن را در منطقۀ خاورمیانه در اختیار دارد. شرکت­های بزرگی چون سامسونگ، ال جی، 3M و الکترولوکس از مشتریان محصولات NanoPac می­باشند.
شرکت نانوپاک پرشیا تنها تولید کننده انواع نانو فیلترها در کشور و منطقه بوده و به عنوان یکی از شرکت­های برتر در حوزه فناوری نانو شناخته شده است. این شرکت با استفاده از نانو مواد مختلف شامل نانو نقره، نانو کربن، نانو دی اکسید تیتانیم و نانو مس طیف وسیعی از محصولات نانوتکنولوژی را تولید می­نماید که از آن جمله می­توان به انواع مختلف فیلترهای عمومی و صنعتی، نانو محلول­های پوششی فتوکاتالیستی، محلول­های نانو نقره، اسپری­ها، ملحفه­ها و جوراب­های ضد باکتری، ژل ضد عفونی کننده، ماسک ضد میکروب، دستگاه هواساز، افزودنی رنگ و مستربچ آنتی­باکتریال اشاره نمود. اغلب این محصولات توسط گواهی­های ثبت اختراع و یا گواهی­های صادر شده از طرف انستیتو پاستور ایران و دانشگاه اصفهان پشتیبانی می­شوند.
کسب عنوان شرکت برتر در حوزه فناوری نانو در سال 1387، رتبه اول جشنواره ملی شیخ ­بهایی در سال 1388 و عنوان غرفه برتر در چندین نمایشگاه از افتخارات این شرکت است.
همچنین شرکت نانوپاک پرشیا با برگزاری همایش­ها و نمایشگاه­هایی در استان­های مختلف کشور نقش اندکی را در راستای ارتقاء سطح علمی تعدادی از متخصصین کشور نظیر پزشکان، مسئولین فنی داروخانه­ها، اعضای هیأت علمی و نیز دانشجویان، دانش­آموزان و ... جهت آشنا نمودن این عزیزان با نانوتکنولوژی و محصولات آن ایفا کرده است. مدیران و پرسنل شرکت نانوپاک پرشیا امیدوارند وظیفۀ خود را در قبال گام بزرگی که برای پیشرفت این سرزمین و خدمت به شما هموطنان گرامی برداشته­اند به نحو مطلوب به انجام برسانند.